Yüzme Havuzlarında Ozon Kullanımı


Yüzme havuzlarında ozon sistemleri kullanıldığında firmaya maddi yönden bir çok avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu durum kullanılan havuz kimyasallarından %80-%90 arasında tasarruf yapılmasını sağlar. Aynı zamanda sürekli testler yerine haftalık testler uygulandığı için bir tasarrufta buradan sağlanır.

Havuzlarda Ozon Sistemleri Kullanımının Kalite Avantajları : İnsan vücudundaki göz, saç ve deri tahribatı sona erer. Havuzun kaliteli hizmet vermesini sağlar. (kokusuz, berrak ve yüksek oksijen oranlı su sayesinde). Bu ise havuzun müşteri porföyünü genişletir. Mayo ,havlu vs. ürünlerin havuzdan kaynaklanan yıpranmalarını ve renk kayıplarını engeller.

Havuzlarda Klormu Ozon Gazımı Kullanılmalı? Ozon jeneratörü tarafından üretilen Ozon gazı klordan 3125 kat daha etkilidir. Ozon gazı suya berraklık verir, havuz suyunun kokmasını engeller, klor gibi atık üretmez aksine yok ettiği mikrop ve bakterileri oksijene çevirir böylece havuz suyunuz oksijenden mahrum kalmaz.

Eğer yüzme havuzunuza ozon sistemi kurma imkanınız var ise kurmanızı öneriyoruz. Çağdaş Ozon Sistemlerifirması olarak son ozonlama teknolojilerini kullanarak bu işlemi yapmaya hazırız. Aramaktan çekinmeyiniz. Ofis : 0 322 239 77 50 ---- GSM : 0 507 984 45 49