Hakkımızda


Çağdaş Ozon Sistemleri, Ozon Jeneraörleri, Ozon Makineleri ve Ozonlama Sistemleri konusunda değişen ve gelişen teknolojiyi üretimine yansıtmayı hedef edinmiş bir firmadır.

Ozon jeneratörleri imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteğinin verilmesi amacıyla kurulmuştur. Deneyimli ve güçlü bir teknik kadroyla yola çıkan Çağdaş Ozon Sistemleri ozon jeneratörlerini sürekli yenilenen modelleri ile en düşük kapasiteden en yüksek kapasiteye kadar üretim yapabilecek şekilde geliştirmiştir. Müşteri ve hizmet odaklı çalışma anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde daima en ileriyi ve en iyiyi kendine hedef olarak seçen Çağdaş Ozon Sistemeleri firması Ozon Sistemelerinde Türkiye pazarında söz sahibi olmayı başarmıştır ve ürettiği Ozon Jeneratörleri yurtiçinde bir çok şehirde yüzden fazla işletmede kullanılmaktadır.

Kalite belgelerimiz ISO 9001 ve ISO 22000 mevcuttur. Su şişeleme işletmelerinin kuruluş ve devreye alınması sırasında danışmanlık eğitim ve destek hizmetleri de şirketimizin faaliyetleri arasında yer almaktadır.