Ozon Jeneratörleri

Ozon Makineleri

Çağdaş Ozon Sistemleri Kalitesiyle

Bugün 30 Haziran 2017 Cuma

Medikal Ozon Sistemleri

Ozon Sistemleri oluşturduğu medikal ozon iyi bilinen bakteri öldürücü etkiye sahiptir. Medikal Ozon Sistemleri oluşturduğu ozon düşük dozlarda kullanıldığında, vücudun direncini arttırır diğer bir deyişle ozon bağışıklık sistemini aktive eder. Medikal ozon jeneratörlerinin ürettiği ozon sayesinde oluşan bu aktivasyona cevap olarak , vücudun bağışıklık hücreleri cytokin (interferones yada interleukins gibi önemli aracıları içeren) adı verilen özel habercileri (mesaj taşıyıcıları) üretir. Bunlar hastalıklara direnmek için uyarılan bütün bağışıklık sistemi boyunca zincirleme bir şekilde pozitif değişiklikler yaratarak diğer bağışıklık hücrelerini haberdar ederler. Bu da medikal ozonun, özellikle bağışıklık sisteminin zayıf olduğu veya bozuk olduğu hastalara uygulanmasında özellikle çok başarılı sonuçların alınmasına yol açar.

Majör otohemoterapi adıyla bilinen küçük miktarlarda uygulanan ozon sonuç olarak vücudun kendi antioksidanlarını ve serbest radikalleri yok eden enzimleri aktive ederler.

Kronik enflamatuar hastalıklarda ozonun neden kullanıldığı böylece anlaşılmaktadır.

Bu sebeplerden ötürü medikal ozon jeneratörleri kullanımı yaygınlaşmaktadır. Fakat birçok alışveriş sitesinde ucuz fiyatlar ile satılan çin malı medikal ozon jeneratörlerine dikkat edilmelidir.

Eğer firmanıza ozon sistemi kurma imkanınız var ise kurmanızı öneriyoruz. Çağdaş Ozon Sistemleri firması olarak son ozonlama teknolojilerini kullanarak bu işlemi yapmaya hazırız. Aramaktan çekinmeyiniz. Ofis : 0 322 239 77 50 ---- GSM : 0 507 984 45 49

Bu konu ilginizi çektiyse aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir!!!

Ozon jeneratörü ne işe yarar? Yüzme Havuzunda Ozon Jeneratörleri Kullanımı