Ozon Jeneratörleri

Ozon Makineleri

Ozon Sistemleri Çağdaş Ozon Güvencesiyle

Ozon Jeneratörleri, Ozon Sistemleri, Ozon Makineleri ve Ozonlama Sistemleri konusunda hedef edinmiş bir firmadır. Ozon jeneratörleri satışı imalatı ve satış sonrası teknik desteğinin verilmesi amacıyla kurulmuştur.

Bugün 30 Haziran 2017 Cuma

Ozonlama Sistemleri, Ozon Makineleri, Ozon Jeneratörleri Çağdaş Ozon Kalitesiyle

Çağdaş Ozon Sistemleri, Ozon Jeneraörleri, Ozon Makineleri ve Ozonlama Sistemleri konusunda değişen ve gelişen teknolojiyi üretimine yansıtmayı hedef edinmiş bir firmadır. Ozon jeneratörleri imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteğinin verilmesi amacıyla kurulmuştur. Deneyimli ve güçlü bir teknik kadroyla yola çıkan Çağdaş Ozon Sistemleri ozon jeneratörlerini sürekli yenilenen modelleri ile en düşük kapasiteden en yüksek kapasiteye kadar üretim yapabilecek şekilde geliştirmiştir. Müşteri ve hizmet odaklı çalışma anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde daima en ileriyi ve en iyiyi kendine hedef olarak seçen Çağdaş Ozon Sistemeleri firması Ozon Sistemelerinde Türkiye pazarında söz sahibi olmayı başarmıştır ve ürettiği Ozon Jeneratörleri yurtiçinde bir çok şehirde yüzden fazla işletmede kullanılmaktadır. Ürettiğimiz Ozon Jeneratörleri BENART Uluslararası Teknik Kontrol ve Belgelendirme Şirketi tarafından onaylanılarak CE sertifikası almaya hak kazanmış Ozon Jeneratörüdür. Kalite belgelerimiz ISO 9001 ve ISO 22000 mevcuttur. Su şişeleme işletmelerinin kuruluş ve devreye alınması sırasında danışmanlık eğitim ve destek hizmetleri de şirketimizin faaliyetleri arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

İmalatını ve distirbitörlüğünü yaptıgımız mamüllerin, iç ve dış pazarlarında hep daha iyiyi temsil etmesini sağlamak; ürün ve hizmet kalitemizle lider markalar arasında yer alarak, müşterilerimize global marka kalitesini zamanında sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Dezenfekte ve sterilizasyon doğru yürütülmesinin çevreye, insanlığa ve gelecek nesillere fayda sağlayacağının bilincindeyiz. Ürün gruplarımızı hedef-pazar taleplerine göre farklılaştırarak, yetkin ve uzmanlaşmış kadrolarımız ile en kaliteli mamülü ve hizmeti zamanında teslimatla müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmayı görevimiz biliyoruz.

SAHİP OLDUĞUMUZ BELGELER

İSO 9001 - Kalite Yönetim Sertifikamız İSO 22000 - Sağlık Sertifikamız Sanayi Sicil Belgemiz Marka Tescil Belgemiz