Ozon Jeneratörleri Satışı İmalatı

Ozon Makineleri Satışı İmalatı

Ozon Sistemleri Çağdaş Ozon Kalitesiyle

Çağdaş Ozon, %100 yerli teknoloji ile Ozon Jeneratörleri Satış ve İmalatını gerçekleştirmekte ve her tür satış sonrası servis, yedek parça ihtiyacını uzman ekibiyle yerinde karşılamaktadır. Çağdaş Ozon Jeneratörleri, Ozonlama Sistemleri, Danışmanlık Hizmetlerimiz, Su dolum tesislerinin kuruluşunda, danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ozon Sistemi Konusunda Eğitim ve Destek Hizmetlerimiz eğitim ve danışmanlık hizmetleri.

Bugün 30 Haziran 2017 Cuma

Ozon Sistemleri ve Ozonlama Teknolojileri Servis ve Bakım Hizmetlerimiz

Çağdaş Ozon, %100 yerli teknoloji ile Ozon Jeneratörleri Satış ve İmalatını gerçekleştirmekte ve her tür satış sonrası servis, yedek parça ihtiyacını uzman ekibiyle yerinde karşılamaktadır.

Titizlikle imalatı gerçekleştirilen Çağdaş Ozon Jeneratörleri, fabrikamızda en az 24 saatlik bir test sürecinden geçtikten sonra alıcısına teslim edilmektedir.

Ozonlama Sistemleri Danışmanlık Hizmetlerimiz

Su dolum tesislerinin kuruluşunda, Çağdaş Ozon olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İşletmelerde su kaynaklı problemleri tespit etmekteyiz.

Tesbit edilen sorunun giderilmesi için gerekli projelendirme çalışmalarında Teknik Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.

Ozon Sistemi Konusunda Eğitim ve Destek Hizmetlerimiz

Çağdaş Ozon gönderilen su numunelerinin kimyasal ve bakteriyolojik analizleri ve suyun kullanım amacına göre analiz sonuçlarının yorum ve değerlendirme raporunun hazırlanması

Su analiz laboratuvarları kuruluşu ve laboratuvar personelinin, analizlerin yapılması ve yorumlanması konularında eğitimi

Gıda işletmelerinde kullanılan; kazan suyu, üründe kullanılan su, içme suyu, veya temizlikte kullanılan suların istenilen özelliklerde olması için gerekli kontrol ve takip sisteminin kuruluşunda verilen Su Kritik Kontrol Nokta Tayini eğitim ve danışmanlık hizmetleri.